Îmi place să am bornele mele în viața, pe care să încerc să le transmit, să le înmulțesc semnificațiile dar și valoarea.
Aproape neobservată, una dintre întâmplările acestui an mi-a umplut sufletul de o bucurie plină, greu de cuprins în sufletul meu. Pomul plantat atunci când mi s-a născut copilul a intrat pe rod. Chiar dacă nu au fost decât șase, pentru mine a fost cea mai bogată recoltă, fără de preț. Din acest an, Prâslea cel voinic își are propriile mere de aur.
Până la urmă, rodul este tot ceea ce așteptăm!
Rod bogat şi-n anul care bate la uşă!
RăspundețiȘtergereSănătate şi numai bine! La mulţi ani!
La mulţi ani! La mulţi ani celor dragi!
RăspundețiȘtergereMultă baftă în 2012!
@T.:
RăspundețiȘtergereMultumesc pentru urari! Ganduri bune!
@acuvio:
RăspundețiȘtergereLa multi ani si multa inspiratie la materialele anului 2012.