Pagini

luni, ianuarie 16

De la fereastră, nenorocirea



Mi-a fost rușine pentru că nu am fost alături de ei.
Strigau un slogan cumplit de adevărat: "Nu stați în balcoane, că muriți de foame!"

Știu că este un păcat, însă aș vrea să-i văd linșați pe toți ciuhodarii din țara asta.

Totuși, semnalul s-a dat de aici.

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu